Preiļu un Augšdaugavas novados ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki
Preiļu un Augšdaugavas novados vakar ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
Vakar ap plkst. 14 tika saņemts izsaukums uz Preiļu novada Pelēču pagastu, kur dega vienstāva dzīvojamā māja pilnā 160 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš tika nodots mediķu aprūpē.
Savukārt ap plkst. 15 saņemts izsaukums uz Augšdaugavas novada Sventes pagastu, kur vienstāva dzīvojamā mājā dega jumta kore septiņu kvadrātmetru platībā. Mēģinot dzēst liesmas pirms VUGD ierašanās, ugunsnelaimē cieta cilvēks.
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē.
Rakstīt komentāru