


Ceturtdien ceļu satiksmes negadījumos cietuši 23 cilvēki



Aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietuši 23 cilvēki, tostarp astoņi velosipēdisti, divi gājēji un divi elektrisko skrejriteņu vadītāji, informēja Valsts policijā.
Kopumā diennakts laikā Latvijā reģistrēti 136 ceļu satiksmes negadījumi, no kuriem visvairāk jeb 70 fiksēti Rīgas reģionā. Astoņos no šiem negadījumiem traumas guvuši kopskaitā desmit cilvēki.
24 stundu laikā ceļu satiksmes jomā policija fiksējusi 502 administratīvos pārkāpumus, tostarp 192 par atļautā ātruma pārsniegšanu, bet divus – par agresīvu braukšanu, liecina policijas apkopotie dati.
Jau ziņoja, ka pirmajā darba dienā pēc garajām Jāņu brīvdienām apturēti deviņi transportlīdzekļu vadītāji, kuri pie stūres sēdušies alkohola reibumā, liecina Valsts policijas apkopotā statistika.



Rakstīt komentāru